İçeriğe geç

Szimpla Kert– Budapeşte 

Szimpla Kert– Budapeşte
Sizimpla Kert dünyanın en lezzetli pizzaları ve hamburgerleri burada oluyor. Hem iç dekar1syon hem dış dekarosyonları  muhteşem görüntüsü  sokakları çağrıştıran göz kamaştıran  bahçeleri. Harabe evler şeklindeki klasik bir görüntüye sahip olan görülesi yer.  Bu Şehrin aksamlarını, gecelerini ayrı bir guzel oluyor buradan seyrettiginizde geceleri ay ışığını seyretmek ayrı bir lezzet  doyamıyacaksınız.
Bu yere her gelişinizde mutlaka yeni arkadaşlıklar kuracaginizdan emin olabilirsiniz burdaki insanlar öyle cana yakinki görmeniz lazım. Her on dakika’da yeni bir insanla tanışacaksınız bu şehirdeki cana yakın insanlara şaşırıp kalacaksınız. Ama dilerseniz bir köşede oturup uzak kalmayi tercih eder keyifle biranızı yudumlar şehrin muhteşem manzarasına seyre dalıp giderseniz. Ayrica burası Budapeşte’nin gece hayatının hızlı aktığı vazgeçilmez mekanlarından bir yer. Şehirdeki bir cok barı gezip yeni değişik bar ararsanız bulamazsiniz sehrin en görkemli barı bu zaten, her biri birbirinden güzel harika muzikleri lezzetli yemekleri heyecan veren konserleriyle keyfinize keyif katmayı başarıyor.

Tavsiyeler 
Budapeşte’ye geldiniz ve eğlenmek istiyorsanız eğer  birinci tercihiniz burası olsun. Buranın heyecan dolu saatlerine doyamayacaksınız. zamanın durmasını isteyeceksiniz resmen. Dilerseniz içkinizi dışardan
ucuza alıp içerde icebilirsiniz. Buradaki masalar büyük boy masalar ortalama en az 20 kişilik olduğundan hiç tanımadığınız insanlarla karşı karşıya oturup hatta derin muhabbete bile girebilir yeni dostluklar edinebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !  Split-Hirvatistan Gezilecek Yerler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir