İçeriğe geç

Gizlilik Politikası

Blog’um da yayınlanan gezi rehberi kategorisindeki içerikler veya diğer içerikler, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir; ancak, bu bilgilerin ticari amaçlarla kullanımı Gezgin Sezer Yönetiminin yazılı iznine tabidir. Gezgin Sezer, bloğunda yayınlanan bilgilerin güncel ve doğru bilgilerle yayınlanmasını temin etmek amacıyla elinden gelen çabayı göstermekle birlikte, Gezgin Sezer ’in bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda açık veya zımni şekilde kefalet veya garanti verdiği yolunda hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır.

Kullanıcılar sisteme girmeleri ile birlikte, Gezgin Sezer tarafından yayınlanan bilgilerin kullanımı sonucunda doğrudan veya dolaylı bir kayıp veya zarar doğması halinde, bu durumun Gezgin Sezer’ın hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklemeyeceğini açık olarak kabul etmiş sayılırlar.

Sitede yer alan bütün metinler ve/veya hizmetler, önceden kullanıcılara bildirimde bulunmaksızın Gezgin Sezer tarafından değiştirilebilir. Web sitesi ön bilgi verilmeden kullanım dışı bırakılabilir. Web sitesinde yayınlanmış bilgiler, ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Blog özenle hazırlanılmış olmasına rağmen, Blog ziyaretçileri, blogdaki bilgilerin, konuyla ilgili profesyonel danışmanlığın yerini alacağını düşünmemelidirler. Bu nedenle, sitede yer alan bilgileri herhangi bir şekil ve surette kullanmadan önce, konuyla ilgili profesyonel danışmanınızla görüşmenizi tavsiye ederiz.

Sezer Taş